Komisioni i Rithemelimit: I vetmi bashkëpuntor i Ramës në vjedhje është Lulzim Brava

Komisioni i Rithemelimit i është përgjigjur Lulzim Bashës, duke theksuar se i vetmi person që ëhstë bashkëpuntor i Ramës në vjedhje ëhstë ai.

Me anë të zëdhënëses Floriana Garo, Komisioni i Rithemelimit thekson se ndërkohë që Rama vidhte zgjedhjet dhe shtonte votat, Lulzim Basha shtonte milionat.

Postimi i Garos:

Partneri i vetem i Lulzim Braves ne vjedhje eshte Edi Rama, fale te cilit Luli mbush xhepat. Ndersa Rama shton mandatet Lulzim Brava shton milionat qe vjedh me lejen e tij ndersa demokratet kalojne nga humbja ne humbje!

Kurre me!

PD do te krijoje aleancen me te gjere qytetare per te bashkuar cdo ze opozitar ne luften pa kompromis me narko-regjimin dhe pengun e tij mjeran! Ditet e pazareve kane marre fund!

Vetem te bashkuar mund te ofrojme nje opozite te vertete dhe fituese mbi narkoshtetin ashtu sic ja kemi fituar dhe kunder diktatures komuniste!

E ardhmja jone eshte fitorja!

LEXO EDHE  VIDEO/ Takimi i Berishës në Shkodër, ja deputetët dhe drejtuesit lokalë që marrin pjesë