37-vjeçari dhunon gazetarin

Një 37-vjeçar nga Roskoveci është proceduar penalisht nga policia, pasi akuzohet se ka fyer dhe dhunuar fizikisht një gazetar.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Suk 1.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier proceduan penalisht shtetasin K.L., 37 vjeç, banues në fshatin Arapaj, Roskovec, pasi në fshatin Suk 1, Roskovec, për motive të dobëta, ka fyer dhe dhunuar fizikisht shtetasin A.T., 33 vjeç, banues në Tiranë, me profesion gazetar”, thuhet në njoftimin e policisë.

LEXO EDHE  109 vjetori i Pavarësisë, Meta publikon foto me nipin e Rugovës