“Më shih!”, Mikela rrotullohet para Brunos: Jam gjithë kjo femër

Tensionet mes Mikelës dhe Brunos kanë qenë prezente në këtë puntatë të “Për’puthen”. Takimi i ëmbël mes Mikelës dhe Erjonit nxiti reagimin e konkurrentit, i cili ka qenë një ndër djemtë që ka bërë takime me Mikelën.

Ai tha se ajo që po bën Mikela është e turpshme, sepse edhe për Markon kishte deklaruar se po të dilte me të nga emisioni do ishte e lumtur.

Sipas Brunos, Mikela kishte thënë se donte të kishte edhe një familje me Markon, ndërsa kjo deklaratë e tij nxiti reagimin e konkurrentes.

Bruno: Përveç dëshirës për të njohur vajza, kam respekt edhe për djemtë. Kjo të njëjtën gjë që do bënte me Markon. Tha që do ishte më e lumtura po të dilte nga këtu me atë, të krijonte familje.

LEXO EDHE  Tea Trifoni flet për lidhjen me djalin që kishte më pak mundësi ekonomike se ajo

Mikela: E ke zakon ti marrësh llafet dhe ti bësh strumbullar. Mos i ço fjalët kot po hiqe atë mikrofon. Si kam thënë askujt këtu që dua të kem familje me ty.

Bruno: Ule zërin dhe fol si femër. Ki pak feminimitet.

Mikela: Ja më shih jam gjithë kjo femër.

Bruno: Ka ikur nga mendorja. Le nam.

Mikela: Bruno nuk ka pëlqim, po ka tendencën që të hedhë fjalë kot që të më prekin mua.