Iu kthyen kundër për një fjalë, Semi ndjehet keq emocionalisht dhe ‘shpërthen’ në lot (Video)

Foto: Big Brother

Semi Jaupaj nuk ka qenë në gjendje të mirë emocionale së fundmi në “Big Brother VIP”. Pasi tha se nuk mendon që Iliri duhet të zgjidhej si i preferuari, disa prej banorëve iu kthyen kundër, ndër to edhe Fifi.

Fifi i tha Semit të mos tregohej negative dhe kjo fjalë duket se e preku. Këngëtarja u përlot dhe lotët e saj nuk i shpëtuan Pajtimit i cili u përpoq menjëherë ta qetësonte.

LEXO EDHE  Video epike/ Pas puthjes pasionante me Dj Pm, Sarah hutohet dhe gati sa nuk rrëzohet

“Edhe nëse je negative punë e madhe. Nëse do të bëhesh negative bëhu negative’’- i tha ai.

 

LEXO EDHE:

Semi bën deklaratën e papritur për Fifin: Nëse tregoj ato që di nga jashtë, mund të shkatërroj shumë gjëra