Kamionçina përplasjet me “Benz”-in në Milot, në gjendje të rëndë një person

Një aksident raportohet të ketë ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Lezhë-Fushë Krujë.

Mësohet se një makinë tip “Benz” është përplasur me një kamionçinë në Milot, ku si pasojë

është plagosur rëndë një person.

LEXO EDHE  Zjarr në një banesë në Gjirokastër, dyshohet për v*ktima

Mësohet se i plagosuri ndodhet në spitalin e Traumës në gjendje të rëndë, ndërsa ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e aksidentit.