“Gjiko të ka tradhtuar me mua”/ Elita Rudit i vjen mesazhi i papritur, si reagoi moderatorja

Moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë prindër të një djali me emrin Zëri dhe së fundmi, vogëlushes së tyre që e pagëzuan me emrin, Bota.

Për çiftet e famshme të showbiz-it gjithmonë ekziston kurioziteti nëse ka xhelozi mes tyre e kjo gjë duket se nuk po i ndahet Elitës. Kjo e fundit në një bisedë ‘online’ me ndjekësit, ka marrë një mesazh shumë të çuditshëm nga një ndjekëse që i ka shkruar: “A ma fal mua e Gjikon që të ka tradhtuar?”

LEXO EDHE  Pas debatit dhe krisjes së marrëdhënies me Dj PM, Sarah e gatshme të lërë shtëpinë e “BBV”

Moderatorja e mori me sportivitet pyetjen teksa Gjiko u përgjigj: “Thuaji hallall iu qoftë!”.