E martë, Nentor 30, 2021
Etiketimet Elita Rudi

Etiketim: Elita Rudi

Gjiko rrëfen detaje nga njohja e veçantë me Elita Rudin

Elita Rudi dhe Gjiko janë një ndër çiftet më të dashur të ekranit. Gjiko, gjatë një interviste që dha për Prive, ka veçuar 21 korrikun...

“Gjiko të ka tradhtuar me mua”/ Elita Rudit i vjen mesazhi...

Moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë prindër të një djali me emrin Zëri dhe së fundmi, vogëlushes së tyre që e pagëzuan me...

Elita Rudi darkon tek “Nusret” në Turqi, tregon faturën e majme...

Moderatorja Elita Rudi ka udhëtuar prej disa ditësh drejt Turqisë dhe ka vendosur që të provojë ushqimin në restorantin e famshëm “Nusret”.Elita ka publikuar...

Nuk flet me kunatën? Reagon Elita Rudi (Foto)

Moderatorja Elita Rudi është shumë aktive në rrjete sociale dhe ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga përditësia e saj, por jo me kunatën,...

Elita Rudi zbulon “pasojat” e shtatzënisë

Elita Rudi prej disa kohësh është kthyer në një nga moderatoret më të komentuara.Partnerja e reperit të njohur, Gjiko, është mjaft aktive në profilin...

30 dhurata për 30 vite, Elita Rudi i bën Gjikos surprizën...

Reperi Gjiko festoi ditëlindjen e tij ditën e djeshme në një organizim nga bashkëshortja e tij, Elita. Ditën e djeshme, 3 janar, reperi mbushi...

Elita Rudi hap dyert e shtëpisë së saj luksoze (Video+Foto)

Moderatorja Elita Rudi ka zbukuruar shtëpinë për festat e fundvitit. Ajo ka publikuar në Instagram disa pamje pasi përfundoi rregullimin e zbukurimin e shtëpisë...

Shtatzënë për herë të dytë/ Elita Rudi bën testin e koronavirusit,...

Moderatorja e njohur Elita Rudi ka bërë testin e tamponit për të kuptuar nëse është me COVID apo jo, dhe ka rezultuar negative. Ajo...

S*ksi më i mirë para apo pas lindjes së djalit? Gjiko...

Elita Rudi dhe Gjiko kanë zbuluar detaje intime nga marrëdhënia e tyre. Teksa moderatorja e pyeti bashkëshortin në rubrikën “AfterParty” se kush i pëlqejnë...

Elita Rudi zbulon detajet intime nga marrëdhënia me reperin: S*ksi me...

Moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë ndër çiftet më të dashura të showbizz-it shqiptar.Së fundmi, Gjiko dhe Elita të ftuar në rubrikën “AfterParty”...

Gjiko përballet me Milaim Zekën/ Elita ‘urdhëron’ reperin: Ktheja, ngacmoja gruan

Reperi Gjiko ia ndaloi bashkëshortes së tij, moderatores Elita Rudi, intervistat me gazetarin Zeka pasi ky i fundit e ngacmoi Elitën në emision.Për herë...

Gjiko e thotë troç: Elitën s’e kam dëgjuar kurrë të lëshojë...

Puntata e djeshme e “Shiko Kush Luan” në Top Channel ka qenë ndryshe nga herët e tjera pasi të ftuar në studio nuk kanë...

Gjiko ia ka ndaluar Elitës ta ftojë sërish në emision/ Reagon...

Moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko u ulën përballë njëri-tjetrit në emisionin NIN për t’i drejtuar disa pyetje njëri-tjetrit. Moderatorja pyeti reperin se cili...

Të Fundit