Aksident në Tiranë/ Makina përplas këmbësoren

foto ilustruese

Një aksident raportohet të ketë ndodhur në Tiranë, pasditen e sotme.

Një këmbësore është përplasur nga një makinë te vijat e bardha, në sheshin “Karl Topia”.

Mësohet se këmbësorja ka mbetur e lënduar, por nuk dihet sa e rëndë është gjendja shëndetësore.

LEXO EDHE  I gjenden në banesë mijëra euro dhe doza kokaine, arrestohet 29-vjeçari

Ndërkohë pritet që policia të shkojë në venngjarje për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat e aksidentit.