“Këtu s’ka femra s*ksi”/ Arjola Demiri i kthehet ashpër DJ PM: S’jemi burra ne

Pajtim Krasniqi, i njohur ndryshe si DJ PM, është përplasur me aktoren Arjola Demiri brenda shtëpisë së “BBV”. Krasniqi është shprehur se brenda shtëpisë nuk ka asnjë femër seksi, deklaratë kjo që nuk është pritur mirë nga Demiri.

Pjesë nga biseda:

Arjola: Të gjitha jemi femra seksi!

Monika: Kush e tha atë që nuk ka femra seksi dua ta di?

Arjola: Seksamenat e mëdhenj këto! S’qenkemi seksi ne! Qepeni gojën mos çoni mesazhe të gabuara jashtë! Ça jemi ne? Inxhe?

Monika: Kush e tha fjalën nuk ka femra seksi, dua ta di?

Dj PM: Pikë së pari…

Arjola: Ti mundesh të thuash mua nuk më duken, por jo nuk ka.

Dj PM: Ashtu thashë.

Arjola: Nuk e the.

Dj PM: Me plot bindje e thashë dhe vazhdoj ta them, po për mua.

Arjola: A e mendoni se fjala juaj del jashtë dhe thonë aty nuk paska femra seksi? Ne burra nuk jemi.

Donaldi: E vetmja femër seksi në shtëpi është kjo…Monika!

Monika: Absolutisht!

LEXO EDHE  Valoni lahet nudo, ja si reagojnë vajzat e "Big Brother" (Video)