Juventus synon transferimin e titullarit të Milan-it

Foto: Getty Images

Juventus nuk ëndërron vetëm transferimin e Pogba por edhe atë të lojtarit të Milan-it, Alessio Romagnoli. Mbrojtësi i Mlan-it është “zbehur” këtë sezon pasi Pioli preferon dyshen e mbrojtjes Kjaer-Tomorri duke lënë kështu në stol italianin.

LEXO EDHE  Ceremonia e ‘Topit të artë’ LIVE

Juventus është duke kontaktuar me agjentine lojtarit, Mino Raiola dhe po i kërkon detaje për të . “Zonja e vjetër” dëshiron të transferojë mbrojtësin 26-vjeçar në merkaton e dimrit pa humbur kohë.