Çimi i “Për’puthen +40”: Gruaja më kapi “mat” me një tjetër në 2 të natës

Foto: Përputhen

Çimi, ish-konkurrenti i “Përputhen +40”, i ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, zbuloi arsyen e ndarjes nga ish-gruaja që rezultoi tradhti në çift nga ana e Çimit.

“E kam tradhtuar ish-gruan, pa dashje më kapi ‘mat’ dhe s’ kisha shans të shpëtoja. Ishte gabim fatal dhe duhej patjetër që të ndaheshim”- tha ai.

LEXO EDHE  "E quajtën lolo, të përvëluar për femër", Aulona Musta për DJ DAGZ: Ky është burrë i vërtetë

“Ishte hera e parë që e tradhtoja dhe e kisha fikur telefonin. Ajo e dinte ku qëndroja dhe erdhi na gjeti bashkë në orën 2 të natës”– shtoi ndër të tjera.