Njihuni me tre konkurrentet e reja që iu bashkuan “Big Brother VIP” (VIDEO)

Big Brother-Top Channel

13 banorëve të shtëpisë së “Big Brother VIP” iu bashkuan edhe tre konkurrente të reja. Pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri do të jenë këngëtarja Beatrix Ramosaj dhe fashion-blogerja, Sarah Berisha.

Ndërkohë surprizë ishte hyrja e moderatores së njohur, Einxhel Shkira, e cila me tipin e saj të drejtpërdrejtë pritet që të trazojë ujërat brenda në shtëpi.

 

LEXO EDHE  Dha informacione nga jashtë, çfarë vendimi mori ‘BB' për Arbërin