Nga nesër, hapet një tjetër segment i Unazës së Madhe

Hapet për qarkullimin e automjeteve një tjetër segment i Unazës së Madhe të Tiranës.

Ngaa mesnata e sotme, segmenti që nis nga Mbikalimi i Farkës deri tek Materniteti i Ri do të jetë i aksesueshëm për qarkullimin e automjeteve.

LEXO EDHE  Nga certifikatat e vaksinimit, testit PCR dhe kategoritë që përjashtohen, hyjnë sot në fuqi masat e reja kundër Covid në Kosovë

Ministrja e Infrastukturës, Belinda Balluku bëri apel që shoferët të lëvizin me shpejtësi të reduktuar pasi punimet ende vijojnë.