Monika Lubonja bën deklaratën e papritur: 19-vjeçe kam qenë shtruar në spital psikiatrik

Aktorja Monika Lubonja i ka rrëfyer Semit brenda shtëpisë së :Big Brother VIP: se në moshën 19-vjeçare ka qënë e shtruar në një spital psikiatrik.

“Ti duhet të dish një gjë, unë luftoj shumë, luftoj edhe ballë se nuk kam frikë. Nuk kam frikë zemër. Se ashtu siç ke ti halle, unë kam kaluar 19 vjeçe, kam kaluar prangat e babait tim, kam parë llahtarin e llahtarit. Kam vajtur te spitali psikiatrik në moshën 19 vjeçe. Jo sot që jam 52 vjeçe, e di si ju lexoj unë juve. Por e di ça do të më pëlqente mua që tua vlerësoja shumë fisnikërinë tënde dhe të Donaldit, po them se ju kam dashur sinqerisht me shpirt, do doja që pasi të kishte dalë kjo gjëja, të qetësoheshit, të merrnit në analizë pse mori Monika këtë lojë? E mora për të mos rënë shumë në sup edhe Fifit edhe Palomës. Për të bërë një ekuilibër dhe fundja fundit ashtu siç e pashë Fifin të qeshur, ashtu siç e pashë Fifin në atë dasmën që mori mikrofonin, unë jam e sigurt që edhe për ty do të bëja 100-fishin më shumë”- tha Monika.

LEXO EDHE  Mamaja e Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë pas kritikave dhe ofendimeve të shumta ndaj të bijës