Arditi merr zarfin e zi në “Big Brother VIP”, ja për çfarë e paralajmëroi “Vëllai i Madh”

Foto: Shkëputur nga Big Brother

Ardit Çuni ka marrë një zarf të zi nga “Vëllai i Madh” në “Big Brother VIP”. Arditi ka fikur qëllimisht mikrofonin e tij, duke thyer rregullat e lojës dhe shpesh herë ka akuzuar produksionin për mungesë transparence.

Atij i është komunikuar një paralajmërim i fundit për të ndryshuar sjellje dhe për të respektuar rregullat, ose do të do të merren masa për eleminimin e tij të përhershëm.

LEXO EDHE  Albërije Hadërgjonaj flet për mbesën: Trixa është naive, lidhja me Donaldin...