Serie A/ Milan-Torino, ndiqni sfidën “LIVE”

Ka startuar në orën 20:45 sfida Milan-Torino, ndeshje e vlefshme në kuadër të javës së 10-të të Serie A.

Skuadra e Piolit është në një formë shumë të mirë në kampionat dhe kuqezinjtë do të duan të shkëputen nga rivalët.

LEXO EDHE  Hamilton fiton në Arabi dhe barazon Verstappen, titulli vendoset në garën e fundit

Kuqezinjtë vijnë nga pesë fitore rresht në kampionat dhe morali është i lartë në skuadër. Nga ana tjetër Torino ka marrë vetëm një fitore në pesë ndeshjet e fundit.

Milan-Torino LIVE