Janë larguar nga “Për’puthen”? Reagojnë për herë të parë Hyseni dhe Eduardi

Puntatat e fundit në “Për’puthen”, konkurrentët Hysen Ramaj, i njohur si Bushi dhe Eduard Kuçi nuk kanë qenë prezent në studio. pas aludimeve të shumta të ndjekëse të dy kanë reaguar në rrjete sociale.

“Përshendetje të gjithëve! Si fillim dua t’ju falenderoj nga zemra për të gjitha mesazhet dhe komentet pozitive që keni shkruar për mua, jeni një mbështetje shumë e madhe, pavarësisht gjithçkaje mesazhet tuaja më bëjnë të ndihem më mirë me veten time dhe me situatë.
Shumë pyetje më kanë ardhur se përse jam larguar nga Për’puthen dhe nëse do vazhdoj përsëri.
Nuk jam i përjashtuar, për momentin jam i pezulluar për shkak të një debati që ndodhi në studio.
Nuk di të them do jem apo jo përsëri pjesë e programit, por di të them që jam mirënjohës kundrejt jush për mbështetje dhe frymëzimin që më keni dhënë.”-
shkruan Hyseni.

Qarkullon në rrjet lajmi se Hyseni është pezulluar pasi është konfrontuar fizikisht me Brunon, për shkak të Alvisës, ish-të dashurës së tij. Të gjitha pritet të zbulohen në puntatën e “Për’puthen Prime”.

LEXO EDHE  Ilir Shaqiri tregon se cili banor nuk ka për ta fituar kurrë “Big Brother”

Image

Përsa i përket Eduardit, ky i fundit ka kërkuar mendimin e ndjekësve duke i pyetur se a duhet të kthehet apo jonë emision sepse është i pasigurtë.