“A ke dikë në mendje?”, ja si përgjigjet Arjola Demiri

Arjola Demiri ka treguar në këtë “Big Brother Vip” shumë momente të vështira për jetën e saj private.

Ajo ka rrëfyer për banorët mbi divorcin e saj, vështirësitë ekonomike, tentativën për vetvrasje dhe deri tek komplekset e të qënit një nënë beqare.

Donaldi natyrshëm i ka drejtuar aktores pyetjen: A ke dikë në mëndje?

Arjola u përgjigj duke sqaruar se nuk është duke shijuar një histori romantike por lutet çdo ditë që në jetën e saj të ketë një mashkull që t’i falë asaj dashuri.

LEXO EDHE  E akuzuan se ka punuar prostitutë në Itali, Antonela: Më kanë paragjykuar gjithmonë

“Nuk kam asnjë në mëndje, ama lutem që të vijë një mashkull në jetën time. Por unë dua dikë që të insistojë për të shfaqur dashurinë e tij”,-tha Arjola.