Enca feston 26-vjetorin e lindjes në Dubai, dalin pamjet nga festa luksoze (Foto)

Foto: Instagram

Enca Haxhia ka festuar 26-vjetorin e lindjes në një vend luksoz në Dubai, së bashku me miqtë e saj.

Këngëtarja publikoi në Instastory disa pamje nga festa “e çmendur”. Ajo është surprizuar në mesnatë nga miqtë e saj, të cilët i kishin zbukuruar dhomën e hotelit me tullumbacë në ngjyrë të bardhë dhe rozë.

Njëri prej tyre shihet me shampanjë në dorë, ndërkohë që mbi krevat kanë reshtuar disa fotografi që kanë shkrepur me njëri-tjetrin. Nuk kanë munguar as buqetat e mëdha me trëndafila të kuq, të cilët këngëtarja i ka treguar po ashtu me anë të një videoje.

LEXO EDHE  VIDEO/ Alarmohen banorët e "Big Brother VIP", Beniada rrëzohet keq dhe vritet gjatë provës javore

Më pas të gjithë kanë dalë duke kërcyer në ballkonin e dhomës në të cilën po qëndronin.