E shtunë, Janar 22, 2022
Etiketimet Ditëlindje

Etiketim: ditëlindje

Sara Hoxha feston 26-vjetorin e lindjes mes VIP-ave, pamje nga festa...

Sara Hoxha ka festuar 26-vjetorin e lindjes. Ajo ka pritur ndërrimin e datës me anë të një feste madhështore e të veçantë, të ftuarit...

Festoi ditëlindjen e 35-të, Rezarta Shkurta shfaqet në momente intime me...

Këngëtarja dhe biznesmenia Rezarta Shkurta ka festuar këtë të enjte 35-vjetorin e lindjes. Në ditën e saj të veçantë ajo ka publikuar një video...

Soni Malaj na prezanton për herë të parë me vajzën e...

Këngëtarja Soni Malaj, në festën madhështore të 40-vjetorit të lindjes, na prezantoi për herë të parë me të bijën. Këngëtarja e ka mbajtur të bijën...

Enca feston 26-vjetorin e lindjes në Dubai, dalin pamjet nga festa...

Enca Haxhia ka festuar 26-vjetorin e lindjes në një vend luksoz në Dubai, së bashku me miqtë e saj. Këngëtarja publikoi në Instastory disa pamje...

Arbana dhe Eduardi organizojnë festën e veçantë për ditëlindjen e parë...

Vogëlushi i Arbana Osmanit dhe Eduart Grishajt, Dielli, feston sot ditëlindjen e parë. Në këtë ditë të veçantë çifti kanë mbledhur të gjithë miqtë...

VIDEO/ Tortë me flamur shqiptar dhe fishekzjarre, surpriza që Reja mori...

Trajneri italian Edy Reja, feston 76 vjetorin e lindjes sot dhe Shqipëria ia bëri dhuratën dje, me fitoren kundër Hungarisë. FSHF i kishte organizuar edhe...

Leonita i bën dedikimin emocionues Granit Xhakës për ditëlindje

Futbollisti i njohur Granit Xhaka feston sot 29-vjetorin e lindjes. Ajo që rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve në këtë ditë të veçantë ishte padyshim urimi...

Publikohen pamje nga festa e ditëlindjes së Greta Koçit, ja sa...

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Greta Koçi, ka festuar ditëlindjen e saj të 30-të. Artistja ka organizuar një super festë ku mblodhi bashkë të...

Festoi 30 vjetorin e lindjes, dalin pamje nga festa luksoze e...

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca ka festuar 30 vjetorin e lindjes. Luana festoi këtë ditë të veçantë me miqtë e saj të famshëm. Në mesin...

Në ditëlindjen e saj të 30-të, Luana Vjollca na prezanton me...

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca ka prezantuar projektin e saj më të ri. Gjatë festës së 30-vjetorit të saj të lindjes, Luana vendosi të...

Loredana feston ditëlindjen, ja sa vjeç bën reperja/ Publikohen pamjet nga...

Rep-artistja Loredana festoi ditën e djeshme ditëlindjen. Reperja shqiptare mbushi plot 26 vite dhe urimet nga miqtë dhe fansat e saj kanë qenë të...

Festoi ditëlindjen, nuk do e besoni sa vjeçe mbushi Aurela Hoxha...

Një ditë më parë, Aurela Hoxha, festoi ditëlindjen. Në ditën e saj të veçantë, modelja e njohur mori shumë surpriza dhe urime nga miqtë,...

Ditëlindja në lokal/ Gjobitet administratori, pezullohen 6 policë

Gjashtë punonjës policie janë pezulluar nga detyra, ndërsa administratori i një lokali u gjobit pasi kishte organizuar një festë, pa respektimin e protokolleve të...

Të Fundit