E premte, Prill 23, 2021
Etiketimet Dubai

Etiketim: Dubai

Thellohet skandali në Dubai/ Sulmoi organizatorët dhe u shpreh se e...

Një modele ukrainase ka pohuar se ajo është detyruar të merrte pjesë në fotosesionin famëkeq nudo të ballkonit në Dubai. Irina Sotulenko është ndër...

FOTO/ Dolën lakuriq në ballkon, policia ndëshkon vajzat

Policia në Dubai ka arrestuar një grup personash nën akuzat e shthurjes publike, mbi një video të shpërndarë gjerësisht, ku shfaqen disa gra lakuriq,...

Sekreti më i madh i pasurisë së Maradonës; dy kasafortat që...

Dy muaj pas vdekjes së Diego Armando Maradonës, shumë mistere mbeten të pazgjidhura. Lufta për trashëgiminë e tij midis ish-gruas (Claudia Villafañe), fëmijëve të...

Darka e Dubait/ Vasili: Në pjatat e menysë ishte Shqipëria, në...

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, u shpreh sot se vota e 25 prillit është një fuqi e jashtëzakonshme për të mbrojtur Shqipërinë dhe veten...

VIDEO/ Shqiptarët në çadra dhe në krizë ekonomike, ministrat e Ramës...

"Shqiptarët në krizë ekonomike dhe dimrin në çadra, ministrat e Edi Ramës, darka e dreka luksi si në Venezuelën e Maduros", shkruan kreu demokrat...

VIDEO/ Basha: Shqiptarët në krizë, ministrat darkojnë 1 mijë dollarë bifteku

Kreu demokrat, Lulzim Basha, ka reaguar sërisht lidhur me darkën e të shtunës në restorantin luksoz Nusr-et në Dubai, ku të pranishëm ishin ministrat...

“Ha mish mor qerrata, po mos shit p*rdhë!”/ Manjani: Darka në...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka reaguar në rrjetet sociale, lidhur me darkën në restorantin luksoz Nusr-et në Dubai, ku ishin të pranishëm ministrat...

Darka në Dubai, 1 kg mish kushton 1 mijë euro/ Aktivistja:...

"Një kg mish, i pa gatuar, në restorantin Nusr-et, kushton 1 mijë euro". Kjo është pohuar nga aktivistja Eneida Bozheku, avokate, në emisionin "Abc...

Vasili: Dje Mjaft i bënte moral Nanos, sot darkojnë si sheikë...

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar për videon e ministrave të Edi Ramës në Dubai. Në një postim në Facebook, Vasili ka kujtuar...

Ironia e Andi Bejtes: Pa skandalin e Dubait nuk do kishim...

Nga Andi Bejtja – Faleminderit Brryli, Lolita e ca ka site të tjera e individë e të gjithë që bënë meme për darkën në Dubai...

“Nusreti si saraj, as me kafe as me çaj”, ironia e...

Ish-deputeti Genc Pollo, ka ironizuar në rrjetet sociale, qëndrimin e Kryeministrit Edi Rama, i cili për të brojtur ministrat Arben Ahmetaj dhe Belinda Balluku,...

Darka në Dubai/ Berisha: Derrave të kënaqur nuk ua ndjen për...

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka reaguar ashpër ndaj një video që ka qarkulluar prej mbrëmjes së djeshme, ku në një nga restorantet luksoze në Dubai,...

Darka në Dubai, Paloka: Shikoni luksin e shfrenuar të ministrave, janë...

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka, ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale, lidhur me darkën e ministrav të Ramës, Arben Ahmetaj e Belinda...
WhatsApp DENONCO