FOTO/ Ja si dukej Arjola Demiri para operacioneve plastike

Foto: Instagram

Aktorja nga Tropoja, Arjola Demiri, u bë shumë e njohur për publikun nga rolet e saj në disa filma dhe “Portokalli”. Ajo është futur edhe në shtëpinë e famshme të “Big Brother VIP” ku po sfidon veten në një format si asnjëherë më parë.

LEXO EDHE  Modelja Heidi Klum nënshkruan kontratë sigurimi 2 milionë dollarëshe për këmbët e saj

Së fundmi, në TikTok është bërë virale një video e para 6 viteve e aktores teksa po jepte një intervistë. Vihet re se Arjola ka ndryshuar shumë si në trup ashtu edhe në pamje falë operacioneve plastike që aktorja ka kryer.