E martë, Nentor 30, 2021
Etiketimet Aktore

Etiketim: aktore

Akuzoi aktorin Michael Weatherly për ngacmim seksual, zbardhet dëshmia e Eliza...

Aktorja e famshme shqiptare, Eliza Dushku dëshmoi para Komitetit Gjyqësor të Dhomës së Përfaqësuesve sesi u përjashtua në heshtje nga seriali "Bull" dhe u...

“Abuzuese fëmijësh”/ Hilary Duff kritikohet nga ndjekësit për rritjen e fëmijëve...

Aktorja e famshme Hilary Duff nuk u kushton aspak vëmendje atyre që nuk i miratojnë zgjedhjet e saj si prind. Aktorja zbuloi të dielën...

Aktorja Olta Daku: Nuk dua të martohem, por dëshiroj të kem...

Aktorja Olta Daku ka treguar së fundmi se asnjëherë nuk ka dashur të martohej. Në një intervistë për Tirana Post, Olta është shprehur se...

5 filmat ku aktorët kanë kyer marrëdhënie s*ksuale me të vërtetë

Shumica e skenave me seks në filmat që shohim janë të rreme, por ka disa filma shumë aventureske të cilat kanë marrëdhënie seksuale të...

FOTO/ Ja si dukej Arjola Demiri para operacioneve plastike

Aktorja nga Tropoja, Arjola Demiri, u bë shumë e njohur për publikun nga rolet e saj në disa filma dhe "Portokalli". Ajo është futur...

Arjola Demiri zbulon se së shpejti do publikohet një film i...

Arjola Demiri tregoi për Monikën dhe Sheilën në "Big Brother VIP" se është në pritje të publikimit të një filmi me metrazh të shkurtër,...

E papritur! “Mbretëresha e errësirës” zbulon se ka 19 vite që...

Në autobiografinë e aktores Cassandra Peterson janë bërë zbulime "bombë". Në librin ‘E juaja mizore, Elvira: Kujtimet e zonjës së errësirës’ që u botua...

Aktorja e famshme rrëfen sekretin e saj më të errët

Aktorja e njohur Uma Thurman, në një intervistë për “The Washington Post”, ka folur për sekretin më të errët të jetës së saj.Thurman zbuloi...

Sharon Stone flet mes lotësh për humbjen e nipit: Organet e...

Aktorja e njohur, Sharon Stone para disa javësh njoftoi ndarjen nga jeta e nipit të saj 11-muajsh. Vogëlushi vuante nga disa sëmundje të pashërueshme...

Lajm i trishtë! Ndahet nga jeta aktorja dhe këngëtarja e njohur...

Aktorja dhe këngëtarja e famshme Jane Powell ka ndërruar jetë në moshën 92-vjeçare.Mikesha dhe zëdhënësja e familjes Susan Granger konfirmoi lajmin për Deadline. Aktorja...

E zhdukur prej 4 ditësh, gjendet në spital aktorja e njohur

Ylli i “Doctor Who”, aktorja Tanya Fear, është gjetur katër ditë pasi u raportua e zhdukur dhe familja e saj është njoftuar, shkruan mirror.co.ukAktorja...

Zhduket në mënyrë misterioze aktorja e njohur, të afërmit: Po e...

Aktorja Tanya Fear, e njohur për rolin e saj në “Doctor Who”, ka humbur kontaktet me të afërmit e saj. Thuhet se ajo u...

Shtrohet me urgjencë në spital aktorja e njohur

Aktorja e famshme britanike, Kate Beckinsale, është dërguar me urgjencë në spital në Las Vegas për shkak të një dëmtimi në shpinë. Aktorja 48-vjeçare,...

Të Fundit