Arbana dhe Eduardi organizojnë festën e veçantë për ditëlindjen e parë të Diellit, publikohen pamjet

Vogëlushi i Arbana Osmanit dhe Eduart Grishajt, Dielli, feston sot ditëlindjen e parë. Në këtë ditë të veçantë çifti kanë mbledhur të gjithë miqtë e të afërmit në një festë.

Përmes postimeve në Instagram Arbana ka zbuluar disa detaje nga festa me temën “Ferma e Diellit”.

“Po festojmë rrezen tonë të Diellit”, shkruan Arbana krah fotos me Eduardin ndërsa në një tjetër tregon pamjet nga festa me mbishkrimin: “Është një ditë kaq e bukur”.

Arbana ka postuar gjithashtu në Instagram një galeri me fotot më të bukura me Diellin dhe i ka shoqëruar me një dedikim tepër emocionues.

LEXO EDHE  Ritvana largohet përfundimisht nga "Për'puthen", zbulon arsyen

Gëzuar Ditëlindjen Dielli im i vogël, dhurata më e papritur dhe më e bukur që më bëri Zoti, bekimi që me risolli besimin se mrekullitë ekzistojnë dhe se Dielli mund te lindë sërish. Ma ke ndriçuar jetën o Diell, të jam gjithë jetën mirënjohëse. Të do shumë, mama”, ka shkruar Arbana.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)