Kaloi natën në hotel me Argjendin/ Ritvana: Bashkimi m’u betua që do e mbajë sekret

Ritvana u largua nga “Për’puthen” sepse Bashkimi zbuloi se ajo ka kaluar kohë me Argjendin jashtë programit në një hotel.

Ritvana u rikthye në Prime dhe ka treguar se historinë ia ka treguar vetë Bashkimit, dhe ai ishte betuar se nuk do ta zbulonte këtë fakt, por e nxori që në momentin e parë.

Pjesë nga përballja:

Ritvana: Ia kemi treguar vetë këtë histori me arsyen se Argjendi dhe unë kemi menduar se mes nesh mund të mos funksionojë. Më ka thënë që e vë re tërheqjen për Bashkimin dhe ka thënë se të mos dalin llafe më vonë, ta ketë të qartë. Bashkimi ka premtuar dhe ka zënë be motrën dhe mamin që nuk flet dhe nuk e nxjerr këtë histori. Në momentin e parë, e nxori muhabetin tim me Argjendin.

LEXO EDHE  Bora nuk pranoi të futej në shtëpi, ja si reagoi Donaldi

Bashkimi: Nuk kam bërë be asgjë.