Teuta-Tirana, publikohen formacionet zyrtare

Teuta dhe Tirana luajnë sot një ndeshje shumë të rëndësishme mes tyre në “Elbasan Arena”, nga e cila mund të përcaktohet kryesuesja e Kategorisë Superiore pas kësaj jave.

Të dy trajnerët kanë bërë zgjedhjet e tyre për këtë duel me rëndësi të veçantë, pavarësisht mungesave në radhët e skuadrave.

LEXO EDHE  Pele shtrohet sërish në spital

Teuta: Qirko, Todorovski, Ivanoviç, Selmani, Xhekson, Aleksi, Akuah, E. Vila, Kallaku, Plaku, Kumbemba.

Tirana: Bekaj, Përgjoni, Hoxhallari, Behiratçe, Toshevski, Najdovski, Toli, Limaj, Totre, Hoti, Xhixha.