Zbulohet çmimi marramendës i dhuratës së Cristianos që bëri Georginën të ‘shpërthejë’ në lot (Foto)

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez janë një prej çifteve më të komentuar. Futbollisti nuk kursehet asnjëherë nëse bëhet fjalë për t’i bërë dhurata partneres së tij, Georginës.

Cristiano i ka dhuruar një nga bagazhet më ikonike të Louis Vuitton në të cilën mund të ruhet një sasi e madhe e bizhuve. Dhurata e Cristiano Ronaldos përfshinte edhe tre çanta të tjera me të njëjtin funksion.

Sidoqoftë, ajo që i ka lënë ndjekësit e saj pa fjalë, dhe sigurisht edhe vetë modelen, është çmimi i kësaj dhurate. Ky bagazh kushton 124,000 euro.

LEXO EDHE  Semi Jaupaj flet për ndarjen me Bojken Lakon pas 10 vitesh së bashku: Më lëndoi, iu luta

‘ Malle Vendôme’ është një nga artikujt më luksozë të firmës së njohur dhe u krijua si një dhuratë për përurimin e butikut të kësaj marke në Place Vendôme epiqendra e argjendarëve parizianë.  Me dimensione që arrijnë 140 centimetra në lartësi , ai ka tetë sirtarë për të ruajtur stoli, një bust për gjerdan dhe një pasqyrë të lëvizshme.

“Jam pa fjalë”- shkruan modelja në postimin e saj të cilin e ka shoqëruar dhe me një emoji që tregon se po qan nga gëzimi.