“Foltorja” nesër në Korçë, Berisha: Për një parti më të fortë dhe më të bashkuar

Ditën e nesërme,  “Foltorja për PD-në” do të ndalet në Korçë.

Lajmi është bërë i ditur nga ish-kryeministri Sali Berisha, i cili përmes një postimi në rrjetin e tij social fb, njofton se takimi do të zhvillohet në kinema Millenium në Korçë, ora 18:00.

LEXO EDHE  Ndryshon moti, ja çfarë ndodh me kohën javën e ardhshme

Zoti Berisha ka ftuar demokratët të marrin pjesë, pasi sipas tij vetëm, të bashkuar mund të fitojnë.

Kujtojmë se një javë më parë, më 8 tetor, “Foltorja” u ndal në Elbasan.