Motra e Granitit ka një mesazh për Fifin

Granit Cana tërhoqi vëmendjen e publikut pas hyrjes në “Big Brother VIP” dhe për më shumë pas afrimitetit me këngëtaren Fifi.  Graniti dhe Fifi kanë krijuar tek publiku idenë se ka nisur një pëlqim dhe mes tyre mund të ketë diçka më shumë se thjesht një miqësi e lindur në rrethana të jashtëzakonshme.

Përmes një lidhjeje me Skype në “Ftesë në 5”, moderatorja Genta Cana, motra e Granitit, tha se e sheh këtë marrëdhënie dhe lojën në përgjithësi të vëllait të saj si serioze, ndonëse pret më shumë nga ai.

LEXO EDHE  "Nuk kam probleme mendore”/ Çfarë po ndodh me Fifin në shtëpinë e "Big Brother"

Po më vjen keq që Graniti më duket pak i ngurtë aty, sepse në jetën reale bën shumë humor”– vuri në dukje ajo.

Genta tregoi gjithashtu se Graniti ka qenë pak aventurier, meqenëse ka pasur disa lidhje më herët.

Megjithatë, kur Bieta e pyeti se si e sheh marrëdhëien e tij me Fifin aty brenda, Genta i dërgoi një mesazh Fifit nga ekrani: “E kemi parë që po i shpalos disa ndjenja. Unë si kunatë i them Fifit ‘Mirë se erdhe në shtëpinë tonë” – dhe theksoi se ky raport i duket serioz.