Tragjike/ 2-vjeçari vr*t aksidentalisht nënën e tij, gjatë një takimi live në Zoom

Një djalë dy vjeçar vrau aksidentalisht nënën e tij me një të shtënë me armë ndërsa gruaja ishte e lidhur me Zoom me kolegët e vet.

Ngjarja e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Florida, ku mësohet se arma ishte lënë e mbushur dhe e pasigurt nga babai i djalit në një çantë shpine.

Burri, një 22-vjeçar, u arrestua me akuzën e vrasjes me dashje, ndërsa gruaja ishte 21 vjeç.