Elita Rudi darkon tek “Nusret” në Turqi, tregon faturën e majme (Foto)

Foto: Instagram

Moderatorja Elita Rudi ka udhëtuar prej disa ditësh drejt Turqisë dhe ka vendosur që të provojë ushqimin në restorantin e famshëm “Nusret”.

Elita ka publikuar disa pamje nga restoranti dhe ka treguar se ka provuar hamburgerin gold. Moderatorja zbuloi se hamburgeri ka kushtuar plot 65 euro.

LEXO EDHE  Bruno dhe Hyseni konfrontohen fizikisht për Alvisën? Reagon konkurrentja

“Është thjesht një hamburger i mbështjellur me foli ngjyrë ari, e që më të mirë janë ata të Prishtinës që kushtojnë vetëm një euro”- tha Elita Rudi.

Gjithashtu Rudi ka publikuar edhe faturën e cila në total i ka kushtuar 293 euro.