Delegacioni nga senati amerikan në zyrën e Bashës, e pranishme dhe ambasadorja Kim

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha pritet të takohet më vonë gjatë ditës me një delegacion nga senati amerikan.

“Në orën 15.00, kryetari Basha pret në takim në selinë e PD një delegacion nga senati amerikan”, konfirmon zyra e shtypit pranë Partisë Demokratike.

LEXO EDHE  Kërcënohet me thikë Shpend Ahmeti

Në takim, raportohet se do të jetë e pranishme edhe ambasadorja amerikane në vendin tonë Yuri Kim.