Genard Hajdini flet për zhgënjimin nga e dashura: Harxhova 50 milionë lekë për të dhe më la

Foto: D-Night

Genard Hajdini, i pyetur nga Dajana Shabani se pse nuk është martuar, tregoi se dikur ka qenë i dashuruar me një vajzë dhe ka mbetur i zhgënjyer. Genardi tregoi se harxhoi 50 milion lekë dhe e ka shëtitur vajzën kudo, por në fund u ndanë.

Pjesë nga intervista:

Dajana: Pse s’je martuar ? Kush nuk ka ngel pa u martu?

Genardi: Po s’më,s’më përpuqen gjërat se isha i dashuruar me një gocë.

LEXO EDHE  Miku i Granitit flet për marrëdhënien e tij me Fifin: Telenovelë turke, ka kaluar kornizat e normales

Dajana: Na fol pak. Se unë vdes për histori dashurie.

Genardi: Për 5 vjet kam harxhuar 50 milion lekë.

Dajana: Ça thu paske qënë kavalier i madh ti.

Genardi: Nga se kam gjesdisë gjithëandej. I kemi harxhuar bashkë.

Dajana: Keni qënë të dy shumë të uritur

Genardi: Në çdo 10 mijë lekë që shtija unë, shtinte dhe 2-3 mijë lekë dhe ajo.