“Je në një lidhje me Atdheun“/ Shqipja acarohet nga pyetja e gazetares dhe largohet nga emisioni

Shqipe Hysenaj, një nga ish-konkurrentet e sezonit të dytë të “Për’puthen”, bëri shumë “zhurmë” në program, por dhe jashtë tij.

Si çdo ish-konkurrent tjetër, edhe jeta e saj private ka qenë shpesh në qendër të vëmendjes së mediave rozë.

E ftuar në emisionin “Shqipëria live”, ish-konkurrentja e “Përputhen” u acarua kur moderatorja Erjona Rusi e pyeti nëse është e vërtetë që ka nisur një lidhje me Atdheun.

“Më keni çarë kokën Erjona”, tha Shqipja duke u çuar nga karrigia, teksa hoqi mikrofonin për të lënë studion.

LEXO EDHE  Graniti tha se nuk e sheh si të dashur, Fifi nuk heq dorë dhe bën deklaratën e fortë

Tani po më bëni të dal jashtë kontrollit. Unë të vij këtu, ti thua lidhje me Atdheun.

Me Atdheun s’kam gjë, jemi shokë. Spekulohet me Atdheun, spekulohet me vëllain tim, spekulohet me Sheikun, Atdheu spekulohet me Borën, na keni… nuk e di, ju uroj gjithë të mirat”, tha Shqipja dhe u largua.

Sakaq, Shqipen tashmë mund ta shohim çdo të shtunë në rolin e moderatores në emisionin “N’Shtëpi t’Re”, pranë autorit dhe moderatorit Luan Aliu.