Donald Veshaj bën veprimin e papritur për Semin teksa po lahej në vaskë me të brendshme

Foto: Shkëputur nga Big Brother

Afrimiteti i tepruar i Donald Veshajt dhe Semi Jaupajt brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” ka ngritur dyshimet se mes tyre po lind një histori dashurie.

Kujtojmë se dyshja janë njohur më parë me njëri-tjetrin, pasi Semi është shoqja e ngushtë e moderatores Bora Zemani, e cila është ish e dashura e aktorit të humorit. Pavarësisht ndarjes së ish-çiftit, Donaldi dhe Semi vazhdojnë të ruajnë marrëdhënie të mira bashkë. Diskutimet, afrimiteti, lojërat që ata bëjnë me njëri-tjetrin, i kanë bërë edhe banorët e tjerë dhe publikun të dyshojnë se mes tyre mund të ketë diçka.

Ditën e djeshme, Donaldi shkoi tek Semi gjatë kohës që ajo ishte në vaskë së bashku me Beniada Nishanin, dhe i vendosi një kurorë me lule në kokë.

Gjatë bisedës së djeshme mes Semit, Donaldit, Palomës dhe disa banorëve të tjerë, këngëtarja ua bëri të gjithëve të qartë se mes saj dhe Veshajt nuk ka asgjë më shumë sesa shoqëri dhe respekt.

Pjesë nga biseda:

Paloma: Familja jote e ka problem që ti të qëndrosh me një femër të martuar?

LEXO EDHE  Dalin detaje të reja nga vra*ja tragjike, aktori tregon se kush ia dha armën dhe çfarë i tha

Donald Veshaj: Të martuar?

Semi Jaupaj: S’ka qenë e martuar.

Paloma: Me fëmi?

Donald Veshaj: Jo, asnjëherë. Ata duan që unë të jem i lumtur. Dhe kur unë jam i lumtur, janë edhe ata.

Semi Jaupaj: Ai ka ndejt 3 vjet me atë, si mund ta kishte për ters?

Paloma: Arsyeja e ndarjes së asaj vajzës (Borës) nga partneri që kishte…

Donald Veshaj: Isha unë?…

Semi Jaupaj: Ohoo jo.

Donald Veshaj: Jo, nuk isha unë.

Semi Jaupaj: Jo moj shoqe, ti se dike historinë fare, mos flit kot. Ajo është ndarë vite përpara.

Paloma: He mi se s’ka 100 vjet që është ndarë se….

Semi Jaupaj: Ka, ka. E ka çunin në klasë të parë ajo oj shoqe!

Monika Lubonja: Unë për shembull mendova se ju të dy jeni njohur që nga jashtë dhe do të përjetojnë dashuri, thashë unë.

Semi Jaupaj: Po jo mi, ne dukeshim që s’ishim ashtu…Dukeshim po them…dukemi që s’jemi ashtu. Unë e kam kiminë me këtë robin, por e kam që nga jashtë, shoqëri, tjetër lidhje.