Bashkimi plas “bombën”: Ritvana ka qenë në hotel me Argjendin

Bashkimi hodhi akuza puntatën e djeshme në “Për’puthen” se Ritvana dhe Argjendi kanë shkuar bashkë në hotel.

“Ritvana ka shkuar me Argjendin në hotel, më ke thënë vetë me gojën tënde “Kam pirë verë të kuqe tërë natën”. Këtë e ka përmendur vetë ajo”- tha Bashkimi.

LEXO EDHE  Fifi dhe Granit Cana shfaqen në momente intime: Dua të të puth

Alvisa tha se atë natë ka qenë me Ritvanën dhe se nuk ka mundur ta shoqërojë deri në shtëpi, e prandaj ka shkuar Argjendi.