“Kam tradhtuar gruan”/ Ilir Shaqiri i thotë të gjitha në Big Brother

Ilir Shaqiri rrëfeu në “Big Brother Vip” një prej momenteve më të vështira të jetës së tij. Shaqiri tregoi se vite më parë, e kishte tradhtuar gruan e tij dhe kishte rrezikuar të humbiste familjen e tij.

“Ishte një histori që nisi si një lojë. Luajtëm aq shumë sa u futa në një labirint. Gruas i thashë se do të largohem nga shtëpia derisa të vendoset përfundimisht ç’do të bëjmë. Do humbisja gjithçka nga ajo gjë”- tregoi balerini.

LEXO EDHE  E pazakontë/ Fifi puthet në buzë me Palomën në sy të Granitit (Foto)

Më tej, ai tregoi se fatmirësisht pati mirëkuptimin e gruas dhe vajza e tyre nuk mori vesh asgjë, derisa martesa u stabilizua dhe ata arritën të shpëtonin marrëdhënien e tyre.