E mërkurë, Dhjetor 8, 2021
Etiketimet “Big Brother”

Etiketim: “Big Brother”

Banorja e re e Big Brother “thumbon” Bora Zemanin: Më pëlqen...

Sarah Berisha është blogerja e njohur, e cila mbrëmjen e djeshme ka nisur rrugëtimin e saj në shtëpinë e “Big Brother VIP”. Në klipin...

BB/ Sabiani debaton me Beniadën: Vëllai nuk bëhet burrë

Që në orët e para të izolimit brenda shtëpisë së “Big Brother Vip” Arditi dhe Beniada janë një dyshe tjetër e cila është komentuar...

Plas sherri mes Fifit dhe Palomës, shkak bëhet marrëdhënia me Granitin...

Marrëdhënia konfuze e Granitit me Fifin u bë shkak që kjo e fundit të zihej me Palomën. Paloma e këshilloi Fifin të tregohet e rezervuar...

“Kam tradhtuar gruan”/ Ilir Shaqiri i thotë të gjitha në Big...

Ilir Shaqiri rrëfeu në "Big Brother Vip" një prej momenteve më të vështira të jetës së tij. Shaqiri tregoi se vite më parë, e...

Tea Trifoni së shpejti në Big Brother VIP?

Ditën e djeshme, moderatorja Dojna Mema ka qenë e ftuar në emisionin ‘Goca dhe Gra’ në Top Channel. Ajo ka folur ekskluzivisht për autorësinë dhe...

Donaldin apo Arditin? Beniada ‘vihet në siklet’

Kanë kaluar vetëm tre ditë nga fillimi i ‘Big Brother Vip’ dhe nuk kanë mundur ‘të shpëtojnë’ nga sytë e publikut marrëdhënia mes Beniadës...

Pas shërimit, ish-banori i Big Brother infektohet me COVID për herë...

Ish-banori i Big Brother, Petrit Bylykbashi, deklaroi në Prill se kishte dalë pozitiv me koronavirus. Ai u izolua në banesën e tij për dy...

Në izolim që nga 6 shkurti, banorët e “Big Brother” shokohen...

Pothujase e gjithë bota po përballet me një situatë të vështirë për shkak të Koronavirusit por banorët e “Big Brother” në Gjermani e mësuan...

Të Fundit