Alvisa debaton ashpër me ish të dashurin: Të të vijë turp, ke ardhur për të denigruar figurën time

Alvisa dhe ish i dashuri i saj, Hyseni, kanë debatuar ashpër në studion e “Për’puthen Prime”. Ajo e akuzon Hysenin se ka ardhur në “Për’puthen” për të denigruar figurën e saj.

Pjesë nga debati:

Hyseni: Po ta them unë e lash.

Alvisa: Kë quan të lënë ti? Kam ikur unë nga shtëpia apo ti? Ne jemi ndarë, turp  të të vijë se një asnjë moment nuk kam thënë që e lash apo më la. S’kam dashur të të komentoj, por ti ke ardhur që të ulësh figurën time. Turp të të vijë.

LEXO EDHE  Eri Aga zbulon pse nuk është dashuruar kurrë: Shkoj me goca vetëm për një natë

Hyseni-Brunos: Mos bëj lojëra fjalësh këtu. Të njoh nga më parë dhe të njoh. Nuk më ka folur asnjëherë Alvisa për ty. Unë të kam thënë që edhe në karrige në krah të jesh unë do ta puth atë femër dhe do ta mbaj në krahë.