VIDEO/ Makina del nga rruga, aksident në aksin Levan-Tepelenë

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Levan–Tepelenë. Nga raportimet mësohet se një automjet ka dalë nga rruga dhe është rrootulluar të paktën dy herë.

Mësohet se në makinë kanë qene tre persona nga Saranda.

Në drejtimin e automjetit ishte një djalë, ndërsa pasagjerë ishin prindërit e tij, që udhëtonin drejt Vlorës.

LEXO EDHE  Misteri mbi vd*ekjen e gjeneralit rus dhe familjarëve të tij, zbardhet dëshmia e shoqërueses ukrahinase

Siç duket nga moti i keq dhe rruga e lagësht makina ka dalë nga rruga duke bërë dy rrotullime ne anë të saj.

Mësohet se tre personat janë plagosur, ndërsa gruaja ka marë goditje në qafë.