E premte, Dhjetor 13, 2019
Etiketimet Rruga

Etiketim: rruga

Moti i keq/ Bllokohet rruga në Llogara

Aksi rrugorë në Llogora është i bllokuar si pasojë e motit të keq. “Për shkak të stuhisë me shi dhe erë të fortë në Vlorë,...

Moti me shi, shkëputet një pjesë e malit në aksin Fierzë-Lekbibaj,...

Shirat e vazhdueshëm që kanë rënë  dy ditët e fundit kanë vështirësuar situatën e qarkullimit në disa akse rrugore. Më e vështirë paraqitet situata...

Autostrada Tiranë-Durrës, nga vjeshta bëhet me pagesë/ Balluku jep detajet

Brenda Vjeshtës së këtij viti, Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë planifikon nënshkrimin e kontratës koncesionare për autostradën Tiranë-Durrës, ku ndër të tjera synohet që...
WhatsApp DENONCO