Ja cilët janë prezantueset e preferuara të Arbana Osmanit

Arbana Osmani, në një nga prezantueset më të dashura për publikun, zhvillon shumë shpesh pyetësore të ndryshme rreth jetës së saj personale dhe profesionale me ndjekësit në Instagram.

Ditën e djeshme, ajo zhilloi një bisedë virtual me ndjekësit të cilët e kanë pyetur se cila është moderatoja e saj e preferuar.

LEXO EDHE  Rezarta Shkurta heq dorë përfundimisht nga muzika

“Përveç Xhemit, është Bora Zemani”-ka shkruar Arbana.

Edhe pse të dy emisionet e moderatoreve tashmë janë në konkurrencë më njëra-tjetrën Arbana dhe Bora mesa duket kanë marrëdhënie të mira mes tyre.