Finalja e Ligës së Kombeve/ Spanjë-Francë, formacionet e mundshme

Spanja dhe Franca do të përballen mbrëmjen e sotme, në orën 20:45, në finalen e Ligës së Kombeve. Të dy skuadrat do të kërkojnë trofeun, ndërsa në gjysëmfinale u përballën kundër Italisë dhe Belgjikë.

LEXO EDHE  Teuta rikthehet te fitorja, mposht në transfertë Egnatian

Iberikët eleminuan Italinë me rezultatin 2-1, ndërsa Franca mposhti Belgjikën 3-2.

Më poshtë keni formacionet e mundshme të supersfidës.