Roza Lati zbulon pse refuzoi të bëhej pjesë e “Big Brother Vip”

Foto: Instagram

Moderatorja Roza Lati i është përgjigjur 50 pyetjeve të Prive dhe zbuluam shumë të pathëna.

Moderatorja e ‘Why Not’ tregoi se është ftuar për tu bërë pjesë e “Big Brother Vip”, por për arsye pune i është dashur ta refuzojë ftesën.

LEXO EDHE  Detaji që nuk u vu re/ Ja çfarë mban Donaldi brenda shtëpisë së "Big Brother" për të kujtuar Borën

“Më erdhi keq, pasi e di që ndoshta mund t’i duhesha atij formati, por nuk e kam luksin të rri 3 muaj aty. Kam punë”- tregoi ajo.