Ish i dashuri i Alvisës i jep “leksione” Brunos si ta puthë në buzë konkurrenten (VIDEO)

Bruno dhe Alvisa ishin shumë të afërt në takimin e tyre dhe kjo u duk qartë në fund kur u ulën në divan dhe u përqafuan duke shijuar edhe prekje e puthje.

Në një moment, Bruno nisi ta pyeste Alvisën se si i pëlqen puthjet, spontane apo me planifikim dhe ajo iu përgjigj se i dëshiron me planifikim. Në studio, Hyseni ka ndërhyrë duke i thënë se puthja rrëmbehet, nuk kërkohet.

Pjesë nga biseda:

LEXO EDHE  "Nuk kam probleme mendore”/ Çfarë po ndodh me Fifin në shtëpinë e "Big Brother"

Bruno: Qejf kam të të deh sonte.

Alvisa: Pse?

Bruno: Të dalësh pak nga zona e komfortit. Në dashuri bie shpejt?

Alvisa: Në këtë moment është shumë e vështirë. E kam shumë të vështirë.

Bruno: Ke krijuar ndonjë ndjesi?

Alvisa: Po.

Bruno: Si ta bëj që të rritet?

Alvisa: Duke qëndruar kështu.