U nda nga bashkëshorti pasi e tradhtoi, Arjola Demiri: Nuk dua të martohem më

Foto: Big Brother VIP

Aktorja Arjola Demiri është bërë pjesë e “Big Brother VIP” dhe po konkurron për çmimin e madh prej 100 mijë eurosh.

Dua të kem një shok, por jo të bashkëjetojë e të martohem prapë”, është shprehur Demiri.

LEXO EDHE  E pazakontë/ Fifi puthet në buzë me Palomën në sy të Granitit (Foto)

Artistja shqiptare ka kohë që është ndarë nga bashkëshorti, me të cilin ndan edhe tre fëmijë. Arjola theksoi se arsyeja e ndarjes kishte të bënte me tradhtinë nga ana e partnerit.