E infektuar prej 5 javësh, këngëtarja e famshme tregon betejën e vështirë me Covid-19

Instagram Post

Këngëtarja e njohur e “Spice Girls”, Mel B, është prej pesë javësh e infektuar me Covid-19 dhe po rikuperohet ende. Së fundmi ajo ka publikuar foto të realizuara më parë nga udhëtimi në Maldive ku dhe qëndroi në një vilë private.

Mel tha se kishte qëndruar në shtrat si pasojë e infektimit me Covid-19 duke shtuar se kanë kaluar pesë javë deri më tani.

LEXO EDHE  Eri Aga zbulon pse nuk është dashuruar kurrë: Shkoj me goca vetëm për një natë

“Me mendje unë jam këtu në Maldive, por në realitet jam në shtrat duke e kaluar COVID-19”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Scary Spice Mel b (@officialmelb)