“Ti je kundër Zotit”/ Blogerja e seksit shpërthen ndaj komentuesve: Injorantë, të paditur

Blogerja e seksit Zhaklin Lekatari ishtee ftuar në emisionin #EXPULS nga Ronaldo Sharka ku diskutoi mbi temën: “Pse vriten shqiptarët/gratë?”.

Zhaklin shpërtheu kundër aleancës së pastorit Akil Pano dhe imamit Ahmed Kalasë. E pas kësaj deklarate, Ronaldo Sharka i thotë Zhaklinës se do t’a shajnë dhe do i thonë që je kundra Zotit.

“E di që do më kundërvihen. Sepse janë injorantë, sepse janë të paditur, sepse janë të paedukuar, sepse ja ke lënë edukimin rastësisë, sepse vendet e varfëra janë më lehtë të kontrollueshme. Sepse nëse ti je e edukuar nuk ke nevojë për Zotin si mekanizëm për të përballur jetën. Jetën mund ta përballosh dhe besimin ta kesh spiritual brenda teje. Kur ti besimin tënd dëshiron t’ia imponish tjetrit, aty kemi të bëjmë me dhunë”- tha Lekatari.

LEXO EDHE  Beatrix Ramosaj pas puthjes pasionante me Donaldin: Nuk i shkëputem dot (Video)