Rrëzohet avioni, humbin jetën 3 persona

Një tragjedi ka ndodhur në Virxhinia të SHBA-së. Mediat vendase shkruajnë se një aeroplan i vogël  është rrëzuar dhe për pasojë kanë ndërruar jetën 3 persona. Mësohet se aeroplani Beechcraft C23 me një motor u rrëzua pasi u ngrit nga Aeroporti Fayette në Fayetteville rreth orës 11 të paradites.

LEXO EDHE  Tensione në det, Rusia: Përzumë anijen amerikane, donte të futej në ujërat tona territoriale