Ndërprerje e energjisë elektrike nesër në Tiranë, zonat dhe oraret

Ditën e nesërme, në Tiranë, do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike.

OSHEE njofton se do të ndërpritet energjia për shkak të punimeve në disa fidera të nënstacionit në Selitë.

Më poshtë, oraret e stakimit dhe zonat në Tiranë që do të mbeten pa energji:

  • 09:00-16:00
LEXO EDHE  Tirana fiton derbin e kryeqytetit, Partizani në krizë të thellë

Pjesërisht zona pranë Kopshtit Zoologjik

  • 14:00-18:00

Pjesërisht: Zona në të djathtë të autostradës Tiranë-Durrës pranë qytetit Vorë

  • 14:00-18:00

Pjesërisht: Zona pranë rreth-rrotullimit Vorë, rruga Vorë-Rinas